Flex content marketeer bij SUSA

Plaats
Utrecht
Aantal uur per week
16 uur
Salaris
€15,01 - €16,21 per uur
Werklocatie
Op locatie
SUSA Fotografie2024 48

Solliciteer direct op deze bijbaan!

Is dit dé baan voor jou? Solliciteer dan direct op deze bijbaan! Of schrijf je open in bij SUSA en blijf per mail op de hoogte van onze nieuwste bijbanen.

Deze bijbaan in het kort

  • Als flex content marketeer bedenk, maak en schrijf jij creatieve content voor studenten en werkgevers, van TikTok-trends en Instagram-posts tot blogs, mailings en vacatureteksten;
  • In deze bijbaan kun jij je creativiteit kwijt! We hebben een strategie, maar binnen die strategie krijg jij heel veel vrijheid. Dit is jouw kans om al jouw bizarre TikTok ideeën en alle studentencontent die jou leuk lijkt tot leven te brengen;
  • Jij verdient €16,21 per uur en krijgt je salaris wekelijks uitbetaald*;
  • Jij werkt 16 uur per week en plant je uren flexibel in van maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:30 uur;
  • Jij werkt op kantoor bij SUSA in Utrecht, samen met een gezellig marketingteam.
* Dit bedrag is het brutoloon inclusief vakantiegeld. Relevante werkervaring kan worden meegenomen in de bepaling van je salaris. Afhankelijk van jouw opdrachtgever is dit ook inclusief eindejaarsuitkering en het individuele keuzebudget. Op jouw loonstrook zie jij jouw bruto uurloon verschijnen.

Iedereen wordt uitgenodigd om te reageren.

Wat ga je doen?

Ken jij het studentenleven als je broekzak en heb je een schrikwekkend hoge schermtijd? Dan zoekt SUSA’s marketingafdeling jou! Als flex content marketeer bij SUSA ben jij een ster in het maken van content voor onze studenten en werkgevers. Dit is dé functie voor studenten die een carrière in de marketing ambiëren. Je stopt je creativiteit in social media content, blogs, vacatureteksten en krijgt veel vrijheid binnen SUSA’s slimme strategie. Heb je humor en kun je goed, grammaticaal correct en creatief schrijven? Dan zoeken wij jou! De ene keer werk je aan een tekst voor studenten die een flexibele bijbaan zoeken, de andere keer help je mee aan content voor bedrijven die studententalent willen inzetten. Zie je een trend die perfect bij SUSA past? Dan gooi je ’m in de groep en denk je mee over een sterke inhaker. Lekker veel afwisseling én lekker veel creatieve vrijheid dus. Dit maakt jou student& contentmaker, trendspotter en TikTok-kenner in één!

Over SUSA

Hi! Wij zijn SUSA. En we houden van studenten! Studenten? Student&! In 1947 werden we opgericht door studenten en de Universiteit Utrecht, om te zorgen dat studenten flexibel kunnen werken. En dat doen we nog steeds. Zodat zij, naast student, ook al dat andere kunnen zijn. Student& sporter, chefkok, verenigingslid, muzikant, hondenkapper en nog zoveel meer. Wij zorgen er met onze flexibele bijbanen voor dat studenten het maximale uit hun studententijd kunnen halen. En dit doen wij met meer dan 125 collega’s, (deels) vanuit ons gezellige kantoor op de mooie Maliebaan. Elke dag. 100%. SUSA. Make it count.

Jij bent Student&

  • Jij bent hbo- of wo-student in de richting marketing, media of een vergelijkbare studie en zoekt een bijbaan die goed aansluit op je studie;
  • Jij studeert nog minimaal 1 jaar;
  • Jij bent 16 uur per week beschikbaar en plant je uren flexibel in van maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:30 uur;
  • Jij weet wat er speelt op de socials én in de studentenwereld;
  • Jij bent proactief, denkt creatief mee en maakt leuke content.

Iedereen wordt uitgenodigd om te reageren.

SUSA. Make it count.

Na ruim 75 jaar ervaring met studentenwerk weten we bij SUSA hoe jij met je bijbaan alles uit je studentenleven kunt halen. Flexibiliteit voorop, goed betaald, zonder gezeik en alles online geregeld met één druk op de knop. Meer weten? Check het hier!
IMG 1433 3
IMG 1433 3
Vragen?

Onze recruiters staan voor je klaar

Ben je benieuwd naar een specifieke vacature, wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, of heb je een andere vraag over onze bijbanen? Neem contact op met onze recruiters!

Bekijk andere bijbanen

Niet de juiste bijbaan gevonden? Bekijk een aantal vergelijkbare bijbanen of bekijk alle bijbanen op het overzicht.

Logo Ics
Diemen 16 uur €15,90 - €18,92 per uur Hybride
Logo SOS International
Capelle aan den IJssel 4 - 16 uur €19,00 - €22,10 per uur Vanuit huis