Observator bij het Groene Hart Ziekenhuis

Plaats
Gouda
Aantal uur per week
8 - 40 uur
Salaris
€16,15 - €20,30 per uur
Werklocatie
Op locatie
SUSA Fotografie2024 72

Solliciteer direct op deze bijbaan!

Is dit dé baan voor jou? Solliciteer dan direct op deze bijbaan! Of schrijf je open in bij SUSA en blijf per mail op de hoogte van onze nieuwste bijbanen.

Deze bijbaan in het kort

  • Als observator leg je tot op de minuut vast wat zorgprofessionals doen tijdens hun dienst. Denk aan patiëntverzorging, overlegmomenten of het toedienen van medicatie;
  • Je werkt op verschillende afdelingen: Longgeneeskunde, Ouderengeneeskunde en Interne Geneeskunde. Zo krijg je een uniek kijkje achter de schermen van het ziekenhuis;
  • Je draait dag-, avond- en nachtdiensten van maandag t/m zondag binnen een 24-uursrooster. Hoe vaak je werkt, bepaal je zelf;
  • Vooraf volg je een betaalde training van 3 uur. Werk je in de avond, nacht of het weekend? Dan ontvang je extra toeslagen;
  • Het gaat om een tijdelijk project van ongeveer 2 maanden met een bepaald aantal shifts, zodra die shifts gedraaid zijn eindigt het project!
*Het bedrag van €20,30 per uur is het bruto loon inclusief vakantiegeld. Het bruto bedrag exclusief vakantiegeld is €16,15 per uur.

Iedereen wordt uitgenodigd om te reageren.

Wat ga je doen?

Als observator loop je een volle dienst mee in het Groene Hart Ziekenhuis. Maar let op: je kijkt niet zomaar een beetje mee: jij zit er met je neus bovenop. Terwijl verpleegkundigen en andere zorgprofessionals hun werk doen, houd jij in de app Flowtime tot op de minuut bij wat ze doen. Denk aan: medicatie toedienen, een infuus aanleggen of een patiënt wassen. Jij herkent de activiteit en registreert deze in Flowtime. Het is belangrijk dat je begrijpt wat voor activiteiten worden uitgevoerd op de verpleegafdeling. Je krijgt een training waar wordt uitgelegd hoe je met FlowTime werkt Ook heb je natuurlijk de betaalde training waar je het een en ander bijgeleerd krijgt! Die kennis wordt getest in een mini-casus voordat je start.Je wordt ingewerkt, zodat je daarna zelfstandig aan de slag kan op verschillende afdelingen. Jij bepaalt wanneer je werkt, maar let op: het is een tijdelijk project van ongeveer 2 maanden. Er is een vaste hoeveelheid diensten, en als die zijn ingevuld, is het klaar. Dus hoe meer je werkt, hoe sneller jij dit project samen met het team succesvol afrondt. Dat maakt jou als observator bij het Groene Hart Ziekenhuis student&zorgheld.

Over Groene Hart Ziekenhuis

Je werkt in het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda: een ziekenhuis waar mensen centraal staan, zowel patiënten als personeel. Jouw werk draait om het ondersteunen van een innovatieve tool: FlowTime. Daarmee brengt het ziekenhuis in kaart wat er echt gebeurt op de werkvloer. De sfeer op de afdelingen is open en professioneel, en je krijgt een kijkje achter de schermen van de zorg. Je werkt samen met zorgprofessionals, maar blijft zelf lekker in je observatiebubbel.

Jij bent Student&

  • Jij volgt een hbo- of wo-opleiding;
  • Jij hebt affiniteit met de zorg en snapt wat er op een afdeling gebeurt;
  • Jij bent alert, secuur en kunt goed observeren wat anderen doen;
  • Jij vindt het geen probleem om op verschillende tijden te werken, ook ’s avonds of ‘s nachts;
  • Jij durft initiatief te nemen en werkt zelfstandig.

Iedereen wordt uitgenodigd om te reageren.

SUSA. Make it count.

Na ruim 75 jaar ervaring met studentenwerk weten we bij SUSA hoe jij met je bijbaan alles uit je studentenleven kunt halen. Flexibiliteit voorop, goed betaald, zonder gezeik en alles online geregeld met één druk op de knop. Meer weten? Check het hier!
IMG 1433 3
IMG 1433 3
Vragen?

Onze recruiters staan voor je klaar

Ben je benieuwd naar een specifieke vacature, wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, of heb je een andere vraag over onze bijbanen? Neem contact op met onze recruiters!

Bekijk andere bijbanen

Niet de juiste bijbaan gevonden? Bekijk een aantal vergelijkbare bijbanen of bekijk alle bijbanen op het overzicht.

SOS International Logo Kleur (2)
Capelle aan den IJssel 4 - 20 uur €15,00 - €17,50 per uur Vanuit huis
Amarosa Logo
Wassenaar 4 - 32 uur €15,36 - €19,81 per uur Op locatie
Zorg Utrecht Logo
Utrecht 6 - 20 uur €14,56 - €18,78 per uur Op locatie